Prawo naturalne Bez kategorii OBALENIE DOMNIEMANIA

OBALENIE DOMNIEMANIA

Dane osobowe człowieka określone w formie dowodu osobistego, pliku cyfrowego, aktu urodzenia oraz innych dokumentów oraz form prawnych oraz technicznych są bezwolnym, bezrozumnym oraz niezdolnym do jakichkolwiek czynności fizycznych oraz prawnych narzędziem identyfikacji człowieka i nadania im określonych ról i nazw.

Obalam domniemanie iż człowiek POSIADA wymiennie JEST – IMIĘ NAZWISKO, data urodzenia, płeć oraz rodziców, matka, ojciec, brat, siostra, syn, córka, PESEL  itd włącznie z odmianą tych słów a także akt urodzenia oraz inne zastrzeżone elementy danych osobowych należących do funduszu powierniczego Poland Republic Of SEC CIK #0000079312, DUNS808629377.

Obalam domniemanie, że człowiek jest osobą, osobą fizyczną, obywatelem.

Imię i nazwisko, data urodzenia, płeć, rodzice, mąż, żona, brat, siostra, syn, córka itd to elementy danych osobowych, które bez woli oraz czynności człowieka są zwykłą martwą formą fizyczną/cyfrową i jako takie nie są zdolne do żadnych czynności fizycznych jak i prawnych bez udziału człowieka..

2 thoughts on “OBALENIE DOMNIEMANIA”

  1. Choc obalenie jest sluszne to jednak istota problemu jest; zniewolenie czlowieka. Niewola nigdy nie byla, nie jest i nie bedzie prawna. I nawet gdy mitologia zydowska czytaj Biblia Swieta pochwala niewolnictwo to jednak jest to bezprawie. Nawet art 189 KK uznaje niewolnictwo jako przestepstwo i pieknie definiuje to art 115 par 23 i wczesniejsze ze niewolnictwo wystepuje gdy traktujesz czlowieka jak swoja wlasnosc. A te wczesniejsze paragrafy art 115 mowia ze nie mozna nawet dac zgody na niewole. Wiec nie dokumenty identyfikujace czlowieka ale cel tego sa bezprawiem. W tym krotkim komentarzu powiem ze naturalnym stanem czlowieka jest suwerennosc. To jest nasze prawo ale i obowiazek przed naszym Stworca. Kazdy kto nam w tym przeszkadza jest przestepca. Przestepuje prawo najwyzsze, prawo Stworcy. Niesluszne jest domniemanie/interpretacja ze nasi rodzice oddali nas do niewoli. Zostali oszukani a oszustwo nie jest prawe. I nie mogli dac w niewole. I wszystko co czyni z nami system jest bezprawiem. Bo prawo poza podana regulka polega na umowie zgodzie. Kazde prawo czyli przepisy zarzadzania krajem/narodem musza byc oparte na umowie i zgodzie i byc w harmonii jak wczesniej autorzy tego blogu zadeklarowali z prawem najwyzszym. Najwyzsze prawo jest nam wszystkim ludziom narzucone przez Stworce, ale my mamy tak zawane zasady prawa naturalnego harmonizujace z tym najwyzszym prawem oparte na zgodzie. To my jak pieknie opisuje art 30 konst. jestesmy zrodlem praw a oni maja obowiazek nas sluchac. Przeczytajmy Proklamacja Narodu Woli Narodu Polskiego i zastanowmy sie nad tym gotowym dokumentem zastepujacym prawo i konstytucje.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązany post